Правила використання

Правила використання

Правила використання сайту Las.in.ua

(Останнє оновлення 09 cічня 2019 р.)

Нижче наведені умови юридичної угоди між Вами та компанією las.in.ua (“ми”, “нас” або “наші”). Відвідуючи, переглядаючи і/або використовуючи цей веб-сайт, www.las.in.ua, зв’язані з ним веб-сторінки, інтерактивні функції і додатки, а також їх зміст або будь-який інший веб-сайт las.in.ua, відвідування якого відбувається через комп’ютер, мобільний пристрій або інші технології, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і згодні виконувати дані «Правила використання сайту las.in.ua і згодні з усіма правилами, в тому числі законами та правилами регулювання експорту та реекспорту. Якщо Ви не погоджуєтеся з усіма умовами, Ви повинні негайно припинити його використання.

Уважно прочитайте ці умови (а також інформацію у «Положені про конфіденційність las.in.ua»). Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи цей веб-сайт, Ви визнаєте і підтверджуєте, що (я) прочитав(ла) ці умови і «Положення про конфіденційність las.in.ua», (б) розумію їх, (III) приймаю і погоджуюсь з викладеним, (IV) є дієздатною особою та можу укладати юридичні угоди, (V) погоджуюсь з виконанням цих правил, які стосуються використання веб-сайту.

Якщо Ви використовуєте веб-сайт від імені юридичної особи, Ви гарантуєте, що у Вас є обсяг прав для використання даного веб-сайту та прийняття зазначених правил.

Крім того, деякі частини веб-сайту можуть містити додаткові умови користування, які ми надаємо для Вашого перегляду. У випадку, якщо будь-які додаткові умови суперечать цим умовам, додаткові умови будуть переглядатися. Продаж продуктів і послуг компанії las.in.ua підпадає під дію окремої торгової угоди.

Обмеження за віком

Доступ до веб-сайту можуть мати лише особи, які мають обсяг дієздатності, достатній для складання юридично зобов’язуючих договорів відповідно до чинного законодавства і особи, яким не заборонено відвідувати сайт згідно чинного законодавства.

Власність

Ви розумієте та визнаєте, що програмне забезпечення, код, запатентовані методи та системи, які використовуються для функціонування веб-сайту («Наші технології»): (a) захищені авторськими правами нами та/або нашими ліцензіарами відповідно до законодавства та міжнародного законодавства у сфері авторських прав; (б) виступають об’єктами інших правових актів у сфері інтелектуальної власності та майнових прав; (в) належать нам або нашим ліцензіарам. Наші технології не можуть бути скопійовані, модифіковані, відтворені, перевидані, розміщені, передані, продані, запропоновані до продажу або перерозподілені будь-яким способом без нашого попереднього письмового дозволу та попереднього письмового дозволу наших ліцензіарів. Ви повинні дотримуватися всіх положень про захист авторських прав. Ніщо в «Правилах використання» не дає Вам права робити копії наших технологій або отримувати доступ до наших технологій, крім випадків, коли це дозволяється відповідно до «Правил використання сайту las.in.ua».

Деякі з найменувань, логотипів та інших матеріалів, що відображаються через веб-сайт, являють собою торговельні марки та найменування, логотипи («Торговий знак») наших або пов’язаних з нами організацій. Ви не маєте права використовувати такі знаки. Будь-яке використання програмного забезпечення третьої сторони, надане у зв’язку з веб-сайтом, регулюється ліцензіями таких третіх сторін, а не цими «Правилами використання сайту las.in.ua».

Веб-сайт може містити інші повідомлення про власність та авторські права, умови захисту яких повинні дотримуватися. Інформація на цьому веб-сайті може містити технічні неточності або друкарські помилки.

las.in.ua не несе відповідальності за точність інформації, яка надається і використовується отримувачем на власний ризик. las.in.ua не дає жодних гарантій, що будь-яке повідомлення про проблеми може бути вирішене з використанням будь-якої інформації, яку надає las.in.ua. Надаючи цю інформацію, las.in.ua не надає ні ліцензій, ні авторських прав, патентів або будь-яких інших прав інтелектуальної власності.

Право змінювати веб-сайт

Ми залишаємо за собою право змінити або припинити використання веб-сайту повністю або частково з повідомленням або без нього. Інформація може бути змінена або оновлена без попередження. las.in.ua також може вносити вдосконалення та/або зміни в продуктах та/або програмах, описаних у цій інформації у будь-який час без попередження. Ми не будемо відповідальними перед Вами чи будь-якою третьою стороною, якщо ми будемо використовувати наше право змінювати або припиняти використання веб-сайту. Якщо Ви заперечуєте проти будь-яких таких змін, Ваше єдине право ― припинити відвідування веб-сайту. Продовження відвідування веб-сайту після сповіщення про будь-які подібні зміни вказує на те, що Ви підтвердили ці зміни та приймаєте їх.

Матеріали користувачів

las.in.ua не приймає і не буде розглядати небажані подання ідей, креативних матеріалів, коментарів або технологій (кожне з яких ― «Звернення без запиту»). Зверніть увагу, що будь-які звернення без запиту, надіслані las.in.ua, будуть вважатися НЕ конфіденційними. Надсилаючи las.in.ua будь-які звернення без запиту, ви надаєте las.in.ua необмежене, безстрокове, безоплатне, повністю субліцензоване право на використання, відтворення, модифікацію, передачу і поширювання цих звернень без запиту з будь-якою метою, включаючи будь-які патенти та ноу-хау. Цим Ви заявляєте, що надаєте las.in.ua таке право, враховуючи право на доступ та використання цього веб-сайту і що компанія las.in.ua не зобов’язана додатково компенсувати Вам ці матеріали.
las.in.ua не буде розкривати Ваше ім’я чи іншим чином оприлюднювати той факт, що Ви подали нам матеріали або іншу інформацію, крім випадків: (а) ми отримаємо Ваш дозвіл на використання Вашого імені; або (б) ми спершу повідомляємо Вам, що матеріали або інша інформація, яку Ви надішлете, буде опублікована або іншим чином використовуватиметься з Вашим ім’ям на ньому; або (в) ми зобов’язані це робити за законом.

Ви гарантуєте, що Ви не опублікуєте інформацію через веб-сайт, яка:

 • Порушує авторське право, закон щодо товарних знаків, комерційну таємницю чи права на інтелектуальну власність або майнове право інших осіб;
 • Порушує конфіденційність, публічність або інші права третіх осіб;
 • Є дискримінаційною, наклепом, нецензурною, загрозливою, образливою; або є помилковою або неточною.

Ми можемо, але не зобов’язані, видаляти або зупиняти дію облікових записів користувачів та/або видаляти їх зміст, якщо ми визначимо, що ці облікові записи або їх зміст порушують умови цих «Правил використання сайту las.in.ua». Коли Ви публікуєте або ділитесь будь-якою інформацією веб-сайту щодо третьої сторони, Ви представляєте та гарантуєте нам, що у Вас є згода третьої сторони для цього.

Зворотній зв’язок

Можуть бути випадки, коли ми запросимо від Вас пропозиції, ідеї, інновації, відгуки чи думки щодо різних сфер діяльності нашого бізнесу, веб-сайту або наших продуктів та послуг («Зворотній зв’язок»). Якщо Ви вирішите зв’затися з нами, будь ласка, зрозумійте, що для того, щоб компанія las.in.ua прийняла Ваше повідомлення, Ви повинні погодитися, що компанія las.in.ua має необмежений дозвіл розкривати та використовувати будь-який зворотній зв’язок, який Ви надаєте і що компанія las.in.ua не зобов’язана будь-яким чином компенсувати або зберігати конфіденційність Вашого зворотнього зв’язку. Надсилаючи будь-які відгуки до компанії las.in.ua, Ви вказуєте на Вашу згоду з цими умовами. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, будь ласка, не надсилайте зворотний зв’язок.

Конфіденційність

Ваші персональні дані будуть оброблятися відповідно до нашого «Положення про конфіденційність». Якщо Ви користуєтесь послугами даного веб-сайту, Ви погоджуєтесь з умовами нашої політики щодо конфіденційності, у іншому випадку рекомендуємо припинити відвідування даного веб-сайту.

Облікові записи

Якщо Ви вирішите створити обліковий запис («Обліковий запис»), Ви гарантуєте нам, що вся інформація, яку Ви надаєте, є правдивою, точною, актуальною та повною і Ви погоджуєтесь підтримувати та терміново оновлювати таку інформацію, щоб вона залишалася вірною, точною, актуальною і повною. Якщо ми вважаємо або підозрюємо, що така інформація є невірною, неточною, не актуальною або неповною, ми можемо скасувати Ваш доступ до веб-сайту (або будь-якої його частини). Під час налаштування облікового запису потрібно вибрати ідентифікатор las.in.ua (наприклад, адреса електронної пошти) та пароль. Ви не можете передавати або надавати доступ до свого імені користувача та пароля будь-яким третім особам. Ви несете виключну відповідальність за збереження конфіденційності інформації для входу в обліковий запис та вживаєте заходів для запобігання несанкціонованому доступу, зберігаючи в таємниці інформацію про Вашу реєстраційну інформацію. Ви несете виключну відповідальність за будь-яке використання Вашого облікового запису та усіх дій, що відбуваються через Ваш обліковий запис.

Загальні правила перебування на веб-сайті

Ви гарантуєте, що не відтворюватиме, а також не будете копіювати або\та продавати будь-яку частину веб-сайту або власний доступ до веб-сайту для будь-яких інших цілей, окрім як в якості користувача, а також гарантуєте, що не будете виконувати жодну з дій нижче:

 • Використовувати або рекламувати будь-яку незаконну діяльність під час використання веб-сайту;
 • Перешкоджати нормальному функціонуванню веб-сайту чи намагатися скопіювати вихідний код програмного забезпечення (включаючи інструменти, методи, процеси та інфраструктуру), який є основою цього веб-сайту;
 • Створювати похідні версії веб-сайту;
 • Намагатися отримати доступ до захищених частин веб-сайту, якщо Ви не володієте правами доступу або намагатися обійти автентифікацію користувача чи безпеку веб-сайту, будь-якого хоста, мережі чи пов’язаного з ним облікового запису;
 • Завантажувати або передавати будь-яку форму вірусу, троянського коня або іншого шкідливого коду;
 • Використовувати веб-сайт для створення небажаних рекламних повідомлень з допомогою електронної пошти (спам); дозволяти або іншим способом підтримувати передачу масової небажаної та комерційної реклами або пропозицій електронною поштою (спам);
 • Використовувати веб-сайт, щоб залякувати або завдати шкоди іншій особі;
 • Використовувати будь-який автоматичний, електронний або ручний процес для відкриття доступу, пошуку та збору інформації з веб-сайту;
 • Будь-яким чином втручатися в правильне функціонування веб-сайту або перешкоджати чи порушувати будь-які сервери або мережі, підключені до веб-сайту, або порушувати будь-які вимоги, процедури, правила чи правила мереж, підключених до веб-сайту;
 • Оприлюднювати щодо себе інформацію, яка є неправдивою;
 • Видаляти будь-які фірмові повідомлення або етикетки у межах веб-сайту.

Глобальна доступність

Інформація, яку las.in.ua публікує у мережі, може містити посилання або перехресні посилання на продукти, програми та послуги las.in.ua , які не оголошені або недоступні у Вашій країні. Такі посилання не означають, що las.in.ua має намір оголосити такі продукти, програми чи послуги у Вашій країні. Зверніться до свого місцевого представника las.in.ua, щоб отримати інформацію про продукти, програми та послуги, які можуть бути доступними для Вас.

Обов’язки las.in.ua щодо своїх продуктів та послуг регулюються виключно договорами, за якими вони надаються. Якщо Ви отримуєте продукт чи послугу від las.in.ua з цього веб-сайту і який надається без угоди, цей продукт або послуга надається «як є», без будь-яких гарантій, явних або неявних. Використовуйте цей продукт або послугу на власний ризик.

Ділові стосунки та посилання на сторонні веб-сайти

Інформація від інших користувачів та третіх сторін може бути доступним Вам через веб-сайт («Інформація третьої сторони»). Оскільки ми не контролюємо інформацію третьої сторони, Ви погоджуєтеся, що ми не несемо відповідальності за її зміст. Ми не надаємо жодних гарантій щодо точності та якості інформації від третьої сторони і не несемо жодної відповідальності за непередбачені, небажані, неточні, вводячі в оману або незаконний зміст інформації третьої сторони, яка доступна іншим користувачам або третім особам, а також за порушення будь-яких прав третьої сторони, пов’язаних зі змістом такої інформації.

Посилання на веб-сайт las.in.ua на сторонні веб-сайти надаються виключно, як зручність для Вас і якщо Ви використовуєте ці посилання, Ви залишаєте веб-сайт las.in.ua. Коли Ви отримуєте доступ до веб-сайту, який не належить las.in.ua, навіть який може містити логотип компанії las.in.ua, будь ласка, зрозумійте, що він незалежний від las.in.ua і компанія не контролює зміст цього веб-сайту. Крім того, посилання на веб-сайт, що не належить las.in.ua, не означає, що las.in.ua підтримує або приймає будь-яку відповідальність за зміст такого веб-сайту. Ви повинні вживати застережних заходів, щоб забезпечити власну безпеку на предмет вірусів та інших подібних файлів.

Обмеження відповідальності та відмова від гарантій

Компанія las.in.ua не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки при використанні веб-сайта користувачем, включаючи втрату прибутку, програм або даних, які знаходяться на його власному цифровому носії інформації.

Ви погоджуєтесь, що використовуєте веб-сайт на власний ризик. Вся інформація від las.in.ua викладається «як є». Компанія не гарантує, що веб-сайт буде відповідати Вашим вимогам та функціонувати без зупинки, без помилок та безпечно, або що дефекти будуть виправлені у майбутньому. las.in.ua не надає гарантії за наслідки використання веб-сайту, а також за точність або надійність будь-якої інформації, отриманої через веб-сайт. Надаючи цю інформацію, las.in.ua не надає ні ліцензій, ні авторських прав, патентів або будь-яких інших прав інтелектуальної власності.

Компенсація

Ви погоджуєтеся захищати компанію las.in.ua, її філії та дочірні компанії та їх відповідних посадових осіб, керівників, агентів та службовців від будь-яких претензій, зобов’язань, збитків, витрат, зборів (у тому числі за гонорари адвокатів) в тій мірі, яка пов’язана з використанням Вами веб-сайту або порушенням цих «Правилах використання сайту las.in.ua». Це положення зберігається й після припинення дії «Правил використання сайту las.in.ua».

Тривалість доступу

Ви погоджуєтеся, що ми на власний розсуд можемо негайно припинити Ваш доступ до веб-сайту у будь-який час, з будь-якої причини. Ви погоджуєтесь, що ми не несемо відповідальності за Вас щодо закриття доступу на веб-сайт та видалення Вашого облікового запису.

Електронні комунікації

Зв’язок між Вами та нами здійснюється електронними засобами через веб-сайт або електронною поштою. Для цілей положення Ви (а) погоджуєтесь отримувати повідомлення від нас в електронній формі; (б) погоджуєтесь з тим, що всі вимоги, які надані в письмовій формі, будуть виконанні.

Мобільні служби

Якщо Ви отримуєте доступ до веб-сайту за допомогою текстових повідомлень або мобільного пристрою, Ви несете відповідальність за будь-які тарифи на обслуговування, пов’язані з таким мобільним доступом, включаючи відповідну плату за передачу даних та інших умов надання послуг від Вашого оператора.

Загальні умови

Ви несете відповідальність за дотримання всіх чинних законів. Ці «Правила використання сайту las.in.ua» є особистими для Вас і Ви не можете передавати або делегувати свої права та/або обов’язки відповідно до цих «Правил використання сайту las.in.ua» іншим особам, будь-яка спроба делегування прав та обов’язків буде визнана недійсною.

Внесення змін до «Правил використання сайту las.in.ua»

las.in.ua може в будь-який час переглянути ці положення, оновивши це повідомлення. За допомогою цього веб-сайту, Ви погоджуєтеся дотримуватися будь-яких таких змін і тому повинні періодично відвідувати цю сторінку, щоб знайомитися з поточними положеннями, яких Ви повинні дотримуватися. В іншому випадку Ви повинні негайно припинити відвідування цього веб-сайту.

©Столярний Цех ЛАС 2019