Підставка під спеційниці в Панській Гуральні, Чернівці. #СтолярнийЦехЛАС #СЦЛкухня

Підставка під спеційниці.😏
Ми знаємо і розуміємо як деколи важко знайти щось, що ідеально підійде. Це дилема для кожної людини, а для ресторацій це питання втричі гостріше🤐. Саме тому ми пропонуємо унікальні речі, черпаючи ідеї навіть з уяви клієнтів, просто по малюнку від руки.(деколи справжні крякозябри😁)
Далі ми працюємо вже по перевіреній схемі. Отримуємо Ваші крякозябри, додаємо наші знання і вміння і в кінцевому результаті получаємо унікальні та неповторні вироби, як Ви можете знайти у одному з найвідоміших закладів Чернівців – Панська Гуральня . #ПанськаГуральня в Чернівцях це місце, яке вже полюбили тисячі чернівчан, та продовжують обирати його для себе кожного дня. Слова зайві, коли ми говоримо про професіоналів своєї справи. Вишукана кухня, неперевершена атмосфера, приємний персонал, та просто хороша комфортна обстановка Вам забезпечена.

Зі своєї сторони, ми просто не в праві не відповідати рівню своїх клієнтів, тому створили от таку унікальну підставку під спеційниці. Спеціально для Панської Гуральні в Чернівцях.

Надіюсь нікого не образив своїм плоским гумором про крякозябри, бо кожен знає свою справу, в мене, наприклад на кухні получаться не те, що крякозябри, а те, що дійсно озвучувати буде не політкоректно.😁

П.С. Фото зроблені не мною, та на їхнє авторство не претендую, всі фото взяті з офіційних сайтів та груп закладів, надіюсь автори не проти, але якщо будуть якісь питання, зв’яжіться будь ласка з нами. 😊
#СтолярнийЦехЛАС #СЦЛкухня #Чернівці #Черновцы #ПанськаГуральня #ресторан

Позначено , , , ,

Залишити відповідь